Dotácie pre domácnosti

Aj tento rok sa môžu rodinné a bytové domy uchádzať o podporu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie vďaka národným projektom Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry s názvom ,,Zelená domácnostiam''. Podporu môžu využiť domácnosti všetkých oblastí na slovensku, okrem Bratislavského kraja.


Kľúčové informácie

        - Dotáciu môže využiť každá domácnosť na celom slovensku okrem Bratislavského samosprávneho kraja

        - Výška dotácie je 340 eur na 1kW výkonu zariadenia - maximálne 3400 eur (10kW a viac)

        - Naším zákazníkom dotáciu vybavíme za nich

        - Rodinný dom nesmie byť vo vlastníctve ani spoluvlastníctve právnickej osoby

        - Rodinný dom nesmie byť vedený v obchodnom majetku podnikatelského subjektu

        - Nesmie byť prenajatých viac ako 15% podlahovej plochy rodinného domu


Celé znenie podmienok nájdete na stránke: https://zelenadomacnostiam.sk/sk/domacnosti/podmienky-podpory/Ako to funguje keď máte záujem o  Tepelné čerpadlo s montážou a dotáciou?

Po obdržaní dopytu na tepelné čerpadlo Vám vypracujeme cenovú ponuku, v ktorej ak je to možné, automaticky odrátame sumu možnej dotácie na dané zariadenie navrhnuté pre Vás. Po schválení cenovej ponuky Vám poukážku zarezervujeme my, potrebujeme na to list vlastníctva rodinného domu. Poukážka bude rezervovaná dokým ju neaktivujeme. Po aktivácií poukážky máme 90 dní na namontovanie a spustenie zariadenia. V zmluve o dielo v ktorej sú presne vypísané aj platobné podmienky je zahrnutá platba dotácie. Laicky povedané, eniaze ktoré sú vyplatené s poukážky putujú priamo k nám, čiže nám zaplatíte o výšku sumy dotácie menej, vďaka tomu nemusíte mať z tejto strany žiadne starosti ani pochybnosti o dĺžke trvania vyplatenia poukážky.


Špecifikujte nám o čo konkrétne máte záujem a ponuku na mieru Vám odošleme do 24 hodín.

Odoslať