Autorizovaný servis

Naše služby staviame na starostlivosti o zákazníka. Začínajúc poradenstvom, návrhom, vybudovaním systémov a pokračujeme servisom zariadení, prípadne dopĺňaní technologických noviniek (ovládanie smartfónom …). Naši zákazníci oceňujú odborný záručný a pozáručný servis na vysokej úrovni. Pravidelne servisované tepelné čerpadlá môžu pracovať viac ako 25 rokov. Najstaršie funkčné tepelné čerpadlo dodnes vykuruje radnicu vo švajčiarskom Zürichu.


Bathroom Bath Tub

Servis tepelných čerpadiel

Pri servise tepelných čerpadiel úzko spolupracujeme z výrobcami. Niektorí výrobcovia majú záruku až 7 rokov a preto aj záručný servis prebieha podľa špecifických podmienok v prospech zákazníka. Naši servisní technici majú k dispozícii moderné vybavenie vrátane termovíznej kamery pre lepšie a rýchlejšie odhalenie problematických miest vykurovania, chladenia a iných rozvodov. Našim zákazníkom ponúkame vzdialený servis a diagnostiku zariadení. Všetky zariadenia a systémy môžeme pripojiť na vzdialenú správu a informácie o stave systémov majú naši technici skôr ako príde k výpadku vykurovania, vetrania či chladenia.


Servis klimatizácii

Pri servise klimatizácií ide o čas. Väčšina ľudí používa klimatizácie len na chladenie v lete, ktoré niekedy disponuje neznesiteľnými teplotami. Práve z tohto dôvodu k Vám príde náš technik po ohlásení chyby do 48 hodín. I keď naše skúsenosti s klimatizáciami sú veľmi pozitívne z ohľadu servisu, na každom zariadení sa môže niečo pokaziť. V tomto prípade bude doručenie a nainštalovanie náhradného dielu našou hlavnou prioritou. Všetci technici sú pri výjazde vybavený potrebnými nástrojmi a náradím, aby sme dosahovali čo najväčšiu spokojnosť zo strany zákazníka.

Bathroom VanitiesObjednávka servisnej prehliadky

V prípade záujmu o servis nás neváhajte kontaktovať a my spravíme všetko pre to, aby vám vaše zariadenie fungovalo správne a čo možno najdlhšiu dobu.

Kontaktujte nášho servisného technika, alebo obchodného zástupcu.

Špecifikujte nám o čo konkrétne máte záujem a ponuku na mieru Vám odošleme do 24 hodín.


Odoslať