SAMSUNG Mono 1F


 Samsung

  • Integrované riešenie pre vykurovanie a prípravu teplej vody
  • Teplota vykurovacej vody až 65°C teplota chladiacej vody od 5°C
  • Prevádzkový rozsah vykurovania do -25°C

Výkon tepelného čerpadla:

Pôvodná cena: 4 502 € s DPH Cena: 4 288 € s DPH Bez DPH: 3 573 €

Odoslať dopyt

Tepelné čerpadlo ClimateHub Mono HT Quiet
  • Integrované riešenie pre vykurovanie a prípravu teplej vody
  • Teplota vykurovacej vody až 65°C teplota chladiacej vody od 5°C
  • Prevádzkový rozsah vykurovania do -25°C

Objavte vrchol domáceho vykurovania a chladenia s monoblokovým tepelným čerpadlom Samsung Basic. Navrhnuté pre efektívnosť a spoľahlivosť, toto tepelné čerpadlo poskytuje celoročný komfort vášmu domovu. Jeho elegantný dizajn sa bezproblémovo zlúči s akýmkoľvek priestorom, zatiaľ čo jeho pokročilá technológia zabezpečuje optimálny výkon všetkými počasie. S výkonnými vykurovacími schopnosťami v zime a osviežujúcim chladením v lete, monoblokové tepelné čerpadlo Samsung Basic prináša neprekonateľný komfort a zároveň udržuje nízke náklady na energiu. Zažite pohodlie ľahkého ovládania teploty a užívajte si útulné a komfortné prostredie domova každý deň. Vyberte si Samsung pre nadštandardnú kvalitu a výkon v domácej klimatizácii.

V mnohých domoch na Slovensku sa používajú staršie radiátory, ktoré vyžadujú na účinné vykurovanie miestností teplotu teplej vody minimálne 65 °C. Väčšina bežných tepelných čerpadiel funguje pri teplote 55 °C - 60 °C. Na dosiahnutie kompatibility s týmito tepelnými čerpadlami sa v starších domoch často musia vymeniť radiátory, zväčšiť izolácia, prípade prejsť na podlahové vykurovanie.

Toto tepelné čerpadlo dokáže podávať 100 % vykurovací výkon aj v extrémne chladnom počasí (pri teplote až -25 °C⁹). Jeho väčší tepelný výmenník prenáša naraz viac tepla a nový špirálový kompresor stláča chladivo pri vyššom tlaku, takže spoľahlivo funguje aj pri nízkych teplotách.

Energetická účinnosť tepelného čerpadla je definovaná podľa výkonu:

EERCOP
5 kW4.394.85
8 kW3.954.52
12 kW4.334.53
16 kW4.274.42


Technické vlastnosti tepelného čerpadla
Napájanie f/V/HZ 1f/ 220-240/ 50
Vonkajšia jednotka
Rozmery 940x998x330
Odoslať dopyt