Naše referencie

Stanislav Lorincz

Maximálna spokojnosť s priebehom inštalácie AC Heating Convert AW 12. Nakoľko pre nás bola technológia tepelného čerpadla absolútne neznáma, ďakujeme aj za trpezlivosť a zodpovedanie všetkých laických otázok. Po rokoch trápenia sa s drevoplynom, pevne veríme, že i v našej domácnosti zavládne „tepelná pohoda“.

Szabolcs Puskás, Šala

„Veľmi oceňujem slovenskú firmu, ktorá dokáže poskytnúť poradenstvo aj realizáciu celého portfólia služieb súvisiacich s kúrením, chladením, vetraním a tepelnými čerpadlami, ktoré v našom dome navrhli a inštalovali. Ich inovatívny, sadrokartónový systém stropného chladenia, je cenovo oveľa dostupnejší ako riešenia iných firiem pre suchý systém. Vďaka tejto kombinácii máme príjemnú klímu v dome počas celého roka pri nízkych prevádzkových nákladoch.“

Vidor Czvedler, Šamorín

Od spoločnosti FRIG- Product spol. s.r.o. mám nainštalované tepelné čerpadlo AC Heating Convert AW 12. Tepelné čerpadlo využívam na prípravu TPV, vykurovanie a chladenie prostredníctvom systému chladených a vykurovaných stropov. Sami sme boli prekvapení, ako dobre tento systém funguje, v lete i v zime si v dome užívame absolútny tepelný komfort. Komunikáciu s obchodným oddelením i celkový priebeh inštalácie hodnotím na 1- ku, vybavili nám aj štátnu dotáciu. Sme veľmi spokojní, preto túto spoločnosť odporúčame aj našim známym. Ďakujem vám za prístup vašich zamestnancov aj za promptné namontovanie celého systému.

František Majerský, Hozelec, okres Poprad

S tepelným čerpadlom AC heating som veľmi spokojný, ale ešte viac so servisom a prístupom k zákazníkovi. Pán Buttko i technici spoločnosti sú mi veľmi pohotoví a reagujú aj vo večerných hodinách, ak niečo potrebujem. Spoločnosť FRIG- PRODUCT som odporučil aj mojím známym. Ďakujem za všetko!

Štroffek Albín, Lovčica, okres Žiar nad Hronom

Som spokojný , že som si pre montáž TČ- AC HEATING vybral spoločnosť Frig Product s.r.o. S komunikáciou a spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Ochotne nám vysvetlili možnosť technického umiestnenia ako aj realizáciu montáže zariadenia. Montáž bola uskutočnená v dohodnutom termíne. Monteri boli ústretoví a dostatočne zruční. Osobne chcem poďakovať technikovi p. Jaloviarovi ako aj monterom pod vedením p. Németha. Dnes keď sa schladilo , plno využívameTČ na ohrev vody v ústrednom kúrení a celoročne na ohrev TUV. Spoločnosť ako i TČ- AC HEATING môžem vrelo odporučiť i ostatným záujemcom o šetrné a úsporné vykurovanie rodinného domu.

Roštášová Ľubica, Blahová 94

S jednaním zástupcov Vašej spoločnosti a s prácou Vašich zamestnancov pri montáži sme boli veľmi spokojní. Všetko bolo urobené tak, ako bolo dohodnuté v zmluve. S tepelným čerpadlom nemáme žiadne problémy ani po roku používania, všetko funguje tak ako má. Montovali u nás tepelné čerpadlo - vzduch - voda typu AC Heating Convert AW14-3P.

Gabriel Meixner, Šamorín

Okrem realizácie tepelného čerpadla mi Frig- Product robil aj systém chladených a vykurovaných stropov. Sme s ním veľmi spokojní. Chladenie sme testovali iba pár dní a to vtedy, keď sme ešte nebývali, ale bolo to super! Kúrenie cez stropy je fantastické! Je to naozaj príjemný pocit a sme veľmi radi, že sme sa pre tento systém rozhodli.

Gabriel Meixner, Šamorín

Od Frig- Productu máme inštalované komplexné riešenie kúrenia, chladenia a ohrevu teplej pitnej vody spolu s tepelným čerpadlom AC Heating Convert AW 12. Som mimoriadne spokojný so zákazníckou orientáciou a tiež s technickým riešením. Táto firma si od začiatku získala moju dôveru a vloženú dôveru viac ako potvrdila pri realizácii a následnej technickej podpore. Veľmi oceňujem aj komplexné spracovanie agendy týkajúcej sa štátnych dotácií.

Pridajte aj Vašu skúsenosť


Chyba: skontrolujte prosím formulár